SCHUCO Corona CT 70


Corona CT 70 Systemy z tworzyw sztucznych (PCV) o głębokości zabudowy profilu 70 mm mają bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej przy najmniejszej widocznej szerokości profili. Pięciokomorowe profile z dwoma uszczelkami stanowią idealne rozwiązanie zarówno w przypadku nowych inwestycji jak również renowacji istniejących obiektów.


Własności i zalety

  • 5 komorowa budowa
  • Głębokość zabudowy 70 mm
  • Niewielka szerokość czołowa, przy standardowej szerokości profili 120 mm, podkreśla lekkość optyczną okna
  • Kontury skrzydła w wersji Rondo i Classic
  • Grubość oszklenia do 44 mm umożliwia zastosowanie szyb dziękoizolacyjncyh ,laminowanych i antywłamaniowych bez spadku właściwości termoizolacyjnch
  • W zależności od kombinacji profili oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartość Uw na poziomie do 1,3 W/(m2K) ze standardową szybą zespoloną o wartości Ug=1,1 W/(m2K)

Corona CT 70 - Ponadczasowe, bezpieczne, efektywne

Corona CT 70 to sytem okienny o wysokiej izolacji cieplnej i bogatym wyposażeniu. Jest to zarazem system najbardziej uniwersalny spośród wszystkich systemów okiennych z tworzywa sztucznego.


CT 70 CAVA CT 70 RONDO CT 70 CLASSICEnergia

Można to zobaczyć na przedstawionych przekrojach: pięciokomorowa konstrukcja profilu i głębokość zabudowy ramy, zwiększona do 70 mm, stanowią podstawę do zagwarantowania doskonałej ochrony cieplnej. W połączeniu z obwodowymi uszczelkami dociskowymi i oszkleniem termoizolacyjnym, uzyskuje się izolacyjność cieplną, jaką jeszcze przed kilkoma laty trudno byłoby sobie wyobrazić. Niskie wartości Uf od 1,3 W/m2K sprawiają, że okna te zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną wymaganą w przypadku budynków energooszczędnych, zarówno nowych jak i poddawanych renowacji i termomodernizacji.

Wraz systemem Corona CT 70 otrzymują Państwo okno, które również po wielu latach będzie działało tak pewnie jak pierwszego dnia. W domu jednorodzinnym z 1980 roku o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 wymiana starych okien na nowe okna Corona CT 70 prowadzi do zmniejszenia zużycia energii o około 16%.Bezpieczeństwo

Dzięki różnorodnym możliwościom kompletacji okuć okna można dostosować do wymagań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Wytrzymałe profile stalowe o grubych ściankach umieszczone wewnątrz ościeżnicy i skrzydła okiennego zapewniają wysoką stabilność i trwałość okien. Okucia są mocowane do stalowych wzmocnień w sposób pewny i trwały. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i jakość Państwa okien.Komfort

Nowe okna gwarantują dodatkowy komfort mieszkania. Poprzez swoją konstrukcję i zastosowane materiały zapewniają bardzo efektywną ochronę przed hałasem. Dzięki uszczelkom umieszczonym w dwóch płaszczyznach powstawanie przeciagów, nawet przy silnym wietrze, jest wyeliminowane. Optymalna przezroczystość obecnie produkowanych szyb zespolonych zapewnia nieporównywalnie wyższy uzysk światła.Wzornictwo

Okna Corona CT 70 wyróżniają się ponadczasową linią i wąskimi profilami. Wyważone wzornictwo skrzydeł Cava, Rondo i Classic podkreśla indywidualny styl Państwa domu. Duży wybór oklein w różnych kolorach, także imitujących wygląd różnych gatunków drewna, pozwala łatwo zaakcentować nie tyko wnętrze.

Okna Corona CT 70 oferują Państwu jeszcze więcej - od wyboru kolorów zbliżonych do palety RAL, aż po możliwość kombinacji odcieni kolorów ram i skrzydeł okiennych, różnych od wewnątrz i na zewnątrz. Dokładnie tak, by odpowiadało to Państwa osobistym wyobrażeniom.

Wybierając okna Corona CT 70 zyskujecie Państwo możliwość wyposażenia swojego domu, nie tylko bardziej atrakcyjnie, miło i optymalnie, a też zwiększenia jego wartości. Wyraźnie zarysowana rama, z wąskimi częściami widocznymi, zwiększa udział szyb w oknie. Oznacza to więcej światła oraz otwartą i przyjazną atmosferę. Warto wykorzystać liczne estetyczne elementy wyposażenia takie jak chociażby szczebliny czy klamki, które można łatwo dobrać do okien pod względem wzornictwa i kolorystyki.

 

 Okna Schuco Corona CT 70 - prospekt do pobrania